pondělí 30. listopadu 2015

Chris Priestley - Příšerné příběhy Vánoční (plus videorecenze)

Představte si, že sedíte v pohodlném křesle, kousek od vás praská v krbu, přes ramena máte přehozený příjemně hřejivý pléd a s hrnkem pořádně husté horké čokolády sledujete sněžení za oknem. Pak se k vám přidají vaši přátelé. Dnešní večer jste se totiž rozhodli věnovat vyprávění vánočních, trochu tajemných příběhů… 


Tak přesně taková atmosféra se mi pojí knihou Příšerné příběhy Vánoční. Sbírka sedmi krátkých povídek potěší nejenom milovníky napínavé četby. Nečekejte krev, řežbu ani trapnou duchařinu. 

A víte, co je nejlepší? Tuhle vánoční hitovku můžete vyhrát u Adris. Ale jestli byste raději něco od Johna Greena, mrkněte ke mně :)


2 komentáře:

 1. Děkuji za sdílení:). Jsem ráda, že se ti příběhy líbily! Já už čtu třetí knihu a je to perfektní!:). Opět skvělé video:)

  OdpovědětVymazat
 2. SEZNAM KNIŽNÍCH BLOGERŮ - http://www.cathychloupkova.cz/2015/12/knizni-blogeri.html

  Ahoj,
  napsala jsi pod článek Knižních blogerů své údaje a byla jsi tak přidána do seznamu. Prosím překontroluj si, zda všechny informace souhlasí a pokud ne, dej vědět. Taky tě prosím o umístění ikonky/banneru Knižních blogerů někam viditelně na blog (v článku najdeš i html kód, který stačí zkopírovat), aby i další čtenáři a blogeři našli k seznamu cestu snadněji.

  Děkuji.

  Pěkný den.
  Cathy Chloupková
  WEB: CathyChloupkova.cz
  EMAIL: CathyChloupkova@gmail.com

  OdpovědětVymazat