sobota 28. listopadu 2015

Knižní Ježíšek aneb Kokoska naděluje knížky

Udělá vám radost, když dostanete na Štědrý den knížku? Mně teda určitě ano, ale taky mě těší radost dávat. Mám pro vás dvě knížky, sice žádné horké novinky, ale ověřenou klasiku od Johna Greena. A navíc, knížky jsou nečtené! 


Jestli chcete dostat od Ježíška Hvězdy nám nepřály, nebo Hledání Aljašky, máte dvě možnosti. O jednu knihu budeme hrát na Instagramu, o druhou na Facebooku (mailu). 

Vyfoťte svou oblíbenou vánoční knížku nebo knihu s vánoční tématikou, kterou zrovna čtete a doporučili byste ji i ostatním. 

Pokud chcete soutěžit na Instagramu, tak mě označte v komentáři @kokosovakulicka a přidejte hashtag #vanoceskokoskou

Jestli Instagram nemáte, tak nevěště hlavu, fotku mi pošlete zprávou přes Facebook

A myslím i na vás, kdo sociálním sítím nefandíte. Napište mi přes kontaktní formulář a já vám obratem pošlu mailovou adresu, na kterou mi fotku můžete poslat. 

Všechny fotky z mailu a zpráv vložím k sobě na FB profil do veřejného alba, aby se každý mohl pokochat a hlavně inspirovat vašimi vánočními knižními tipy. 

Na Štědrý den dopoledne vyberu jednu výherní fotku z Instagramu a jednu z Facebooku/mailu, jejichž autoři dostanou greenovku. Pokud už třeba jednu z knih máte, napište do komentáře, kterou z nich preferujete. Budu na to brát ohled.

Pro účast v soutěži nemusíte fotkám sbírat palce ani srdíčka, ale pokud náhodou budete mými čtenáři, tak budu samozřejmě ráda :) 

Krásný předvánoční čas a těším se na vaše fotky!

4 komentáře:

 1. Krásná soutěž:). Také plánuji akorát pořád nevím, s jakou knihou:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já doufám, že se najde ještě někdo, kdo je nemá a udělají mu radost :) Je škoda, že na mě smutně koukají v knihovně a já vím, že je prostě nepřečtu:(

   Vymazat
  2. Mě Hledání Aljašky určitě radost udělá a velikou

   Vymazat
 2. To je strašně krásná, pěkně vymyšlená soutěž! :) Losování na Štědrý den mi přijde opravdu originální. Obě knihy už sice mám, ale jsem zvědavá, kdo vyhraje! :)

  OdpovědětVymazat